OAZY SNÓW

śpij wolno, noc trwa ile zechcesz

Nasi Goście mówią, że nasze indosypialnie są oazami snów. I gdybyż tylko chodziło o spanie. Mamy ich pięć, a to dobra cyfra jest. Każda snuje wątek jednego z eterycznych miejsc, które pobudziły nasze zmysły w Indiach. Wszystkie są dwojga imion, oznajmujących również ich obecność w Beskidzie. Są handmejdowe i dopieszczone. Nie konkurują ze sobą o jodłę pierwszeństwa, bo każda jest charakterna i egzotycznie powabna. Ktoś mógłby powiedzieć nawet, że są pierwszego gatunku w swoim rodzaju, jak szal kaszmirowy w rodzinie szalików.

Cztery czekają w domu, a czwarta – studio wakacyjne Bziany Munnar usadowiła się na pięterku „Na Górce”. Ma osobne wejście od strony ogrodu, co czyni ją bardziej samodzielną dla Masalowiczów potrzebujących nieniepokojonej osobności.

Indosypialnie wyposażone są w lodówki, za wyjątkiem Chyży Rabari (w tym przypadku udostępniamy kącik w lodówce kuchennej), a ponadto w:

  • suszarkę do włosów,
  • naczynia, sztućce itp. utensylia, Bziany Munnar ma dodatkowo dla mikrokucharzenia wyposażony aneks kuchenny z jednopalnikową płytką mikrofalową, zlewozmywakiem itd.,
  • czajnik, herbaty, cukry itp.,
  • zapas świec i trociczek,
  • bojlery używane w sezonie letnim, w porze zimokrej gorącą wodę zapewnia CO,
  • w dwóch są kominki z zapasem drewna wolnym od opłat.

Ceny pobytu – B&B (nocleg ze śniadaniem). Kolacje – cennik i serwis – patrz w menu INFO/CENNE UWAGI 

ZAPRASZAMY NA MINIMUM DWA NOCLEGI. 

PROSIMY O DEKLARACJĘ, CZY W DNIACH KIEDY SERWUJEMY ETNODINNERY (PIĄTEK, SOBOTA) MAMY CZEKAĆ Z KOLACJĄ. PODAJEMY DO 18.30, POTEM KUCHNIA UDAJE SIĘ NA MEDYTACJE. W POZOSTAŁE DNI NIE GOTUJEMY, ALE WYSYŁAMY DO ZAPRZYJAŹNIONYCH KUCHNI.

Chętni na kocie mruczenie mogą czynić starania o fawory naszych dwóch kotów, bardzo doceniających indospanie. Miau-servis gratis.

Jata Rani

B&B łóżko 1 double
Zobacz szczegóły

Bziany Munnar

B&B łóżko 1 double z opcją twin

Zobacz szczegóły

Chyża Rabari

B&B łóżko 1 double

Zobacz szczegóły

Krasiaty Kochin

B&B łóżko 3 single

Zobacz szczegóły

Hala Momo

B&B łóżko 1 double z opcją twin

Zobacz szczegóły