RANI i RADŻA

VIP-celebracja

Są to indyjskie tytuły królowej i króla. I tak możecie się poczuć, jeśli tylko przyjdzie Wam ochota. Proponujemy parom: nowopoślubionym, staropoślubionym, tudzież planującym wyjątkowe celebracje, aby przeżyły je w niecodziennej aurze naszej Masali. Weźmy takich nowożeńców. Przyjeżdżają sobie do nas na podróż poślubną, zgodnie z naszym przesłaniem – w Orient, ale niedaleko. A my się już nimi orientalnie zajmujemy, mając ponad wszystko na względzie dyskrecję obowiązującą dobrze wychowanych. Na parę czeka na tę okazję specjalnie wyszykowany apartament, składający się z sypialni z łazienką oraz sali kominkowej.

Rolę odświętnych pomieszczeń grają: Jata Rani oraz bawidalnia Salamela. Oczywiście na czas pobytu cała część gościnna Chatataki zostaje wyłączona i pozostaje tylko do dyspozycji Gości. Menu szykujemy wg naszych najlepszych receptur, zapewniamy wszelkie możliwe dodatki i rozpieszczałki w zakresie wypiteczności, aranżacji wnętrz, stołów, dekoracji, detali itd. itp. Zapewniamy dobrą oprawę muzyczną, klubową atmosferę, możliwość dodatkowych usług, np. masażu, kąpieli ziołowych.

Może się zdarzyć, że świętująca Para zechce zabrać ze sobą najbliższych: rodzinę, przyjaciół, świadków, harcerzy, czyli kogo miłego tam chce. Wtedy oddajemy do dyspozycji dodatkowe cztery dwuosobowe indosypialnie dla tych Gości. Zatem razem może celebrować 8 osób. Jeżeli propozycja królewskich nocy i dni wydaje się kusząca, prosimy o kontakt, aby po wysłuchaniu listy oczekiwań i przekazaniu wykazu naszych zdolności, przygotować stosowną ofertę. Orientacyjna cena dwudniowej celebracji „Rani i Radży” – 800-1000 zł (w zależności od zestawu serwisu). Dla pierwszych trzech zainteresowanych mamy prezent – trzeci nocleg ze śniadaniem gratis.

Uwaga – oferta tylko w okresie 1 września – 20 czerwca oraz poza długimi weekendami.

zarezerwuj

Klikając poniżej przycisk WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Beskid Masala w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie wysyłane przez ten formularz. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, nie wysyłaj formularza, tylko zadzwoń do nas: (+48)185412270 lub (+48)602701673.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych i administratorze danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.